Фіналістку "Зважених і щасливих" кинув хлопець через ревнощі: чи був у неї роман з Новіковим
Після фіналу "Зважених та щасливих" особисте життя Маґди Димид опинилося в центрі уваги. Зокрема, фіналістці шоу почали приписувати роман із її тренером Олексієм Новіковим. Дівчина вперше відверто розповіла, які стосунки насправді пов'язують її зі стронгменом та чому розпався її роман після проєкту.
Про це РБК-Україна розповідає з посиланням на її інтерв'ю для проєкту "КЕЙС".
Більше цікавого: Маґда зі "Зважених" потрапила на операційний стіл одразу після фіналу Нові стосунки після шоуПісля завершення проєкту у житті дівчини з'явилися нові стосунки. З майбутнім бойфрендом вона познайомилася на християнському сайті знайомств приблизно через місяць після фіналу шоу. За словами дівчини, на початку спілкування чоловік навіть не здогадувався, що вона стала відомою завдяки телевізійному проєкту., але згодом він сам знайшов її сторінку в інтернеті та дізнався про участь у популярному шоу. Втім, публічність дівчини не справила на нього особливого враження.
"Він мене не знав. Я не давала йому свій Instagram, а він потім просто написав моє ім’я і знайшов мене. Але для нього це, скоріше, був відштовхуючий фактор", – розповіла вона.
Маґда після схуднення (фото: instagram.com/magda.dymyd)
Гарний початок в цьому випадку не означав, що відносини будуть тривалими. Пара розсталася і головною причиною їхнього розриву стали ревнощі до тренера Маґди - найсильнішої людини світу та стронгмена Олексія Новікова.
"Він мене кинув, тому що він приревнував до Олексія", - додала вона.
"Зважена і щаслива" припускає, що колишній обранець просто не був готовий до такого формату спілкування та близької дружби з іншими чоловіками.
"Можливо, він чесно собі зізнався, що не готовий мене ділити з якимись іншими чоловіками", - зазначила Маґда, підкресливши, що розрив став для неї непростим випробуванням і спричинив сильне емоційне потрясіння. Вона зізналася, що раніше звикла справлятися зі стресом за допомогою їжі, і саме бажання позбутися цієї звички колись привело її на проєкт.
Про тренера НовіковаПісля фіналу серед глядачів почали ширитися припущення щодо можливого роману між фіналісткою Маґдою Димид та її тренером, стронгменом Олексієм Новіковим. Підставою для таких розмов стали емоції спортсмена під час фіналу шоу, а також їхня активна взаємодія в соціальних мережах.
Маґда та Олексій Новіков (фото: instagram.com/magda.dymyd)
Однак сама Маґда спростувала чутки про романтичні стосунки. За словами дівчини, Олексій продовжує допомагати їй стежити за результатами після проєкту. Вона регулярно надсилає тренеру звіти про свою вагу та фотографії, щоб разом контролювати прогрес.
"У нас чисто дружні стосунки. Хоча він далі мене тренує: я йому скидаю звіти, скільки важу, фоткаю себе, щоб ми бачили мій прогрес. Я думаю, що ми з Олексієм занадто різні, щоби ставати парою. У нас різні світогляди", - розповіла вона.
Більше цікавого:
Хто скинув більше 100 кг і став переможцем шоу "Зважені та щасливі" 2025 року
Дружина Ткача відповіла на закиди щодо схуднення на 30 кг завдяки "уколам краси"